© Danmarks civile Hundeførerforening - Kreds 1 - Kvalitetshundetræning.

Sporlæggercentral

 

Medlemmer af DcH Kreds 1’s sporlæggercentral.
Henrik pedersen  Britta Christensen Hans Gerhauge
Tuenvej 127, Elling  Svanfolkvej 33, Svanfolk Grethesvej 19
9900 Frederikshavn  9293 Kongerslev 9800 Hjørring
DcH Frederikshavn  DcH Svenstrup DcH Hjørring
60 40 78 80  50 47 73 77 24240958
henrikogannika@pedersen.dk  britta.christensen@gmail.com hans@gerhauge.dk
 
Jens A. Rosendahl Mikkel Rosendahl Kurt Jensen
Miehesgade 53 Skovvej 2, Lindbjerg Rosvangvej 44
9510 Arden 8930 Randers 7700 Thisted
Dch Arden DcH Arden DcH Thisted
23320271 31349151 61791574
1103sanders@gmail.com bette.rosendahl@hotmail.com pjoske@mail.tele.dk
 
 Jan Sørensen Heidi   Voetmann  Erik Kristensen
Oddevej 43 Gerdingvej 48, Fræer  Kjelstrupvej 13
 9690 Fjerritslev 9520 Skørping  7700 Thisted
 DcH Han Herred Dch Svenstrup  DcH Thisted
 60135073 22435825  29723745
jan-s@outlook.dk  postvoetmann@mail.dk  erikkri13@gmail.com 
 
 Kasper Munkholm Jensen  Tanja Grotum Christian Holm 
 Møllevej 76  Farvervej 43  Højens Alle 8
 7700 Thisted  9300 Sæby  9400 Nørresundby
 DcH Thisted  DcH Sæby  DcH Lindholm
 20464982  23117953  40459979
kaspermunkholm@hotmail.com  grotum77@hotmail.com christian.holm@stofanet.dk
 
Bente Jensen Claus Andersen Jesper Christoffersen
Smedebjergvej 92 Skarpæsvej 133 F Bågøvej 16
7960 Vils 9990 Skagen 9990 Skagen
DcH Morsø DcH Skagen DcH Skagen
51238588 60702774 31907748
bm62jensen@gmail.com kajaandersen@ofir.dk ek@skagenhavn.dk
Morten Toft Jens Jacob Dahl Thomsen Susan Lind Sørensen
Skagenvej 114 Bogfinkevej 4 Oddevej 43
9881 Bindslev 9990 Skagen 9690 Fjerritslev
DcH Skagen DcH Skagen DcH Han Herred
21276470 20871875 50403172
mt-combikol@live.dk formand@dchskagen.dk sus6942@gmail.com
Uddannet til B og A spor. Skal være “føl” ved de første konkurrencen.